Belçika Ağır Nakliye

Belçika Ağır Nakliye

Belçika Ağır Nakliye Firmaları

Türkiye’den Belçika ağır nakliye yüklerinizi tır ile sevk etmek istiyorsanız Hiper Project’ten destek alabilirsiniz. Ağır nakliye hizmetine özel ekibiyle Anvers’ten Brüksel’e kadar Belçika Ülkesinin tüm şehirlerine ağır nakliye çözümleri sağlamaktayız. Hiper Project olarak; Hiper Lojistik A.Ş. bünyesinde oluşturulan özel bir markadır. Yılların verdiği uluslararası lojistik sektöründeki deneyimimizi ağır nakliye (proje taşımacılığı) üzerinde uzman ekibimizle müşterilerimize destek sunuyoruz. Belçika’ya ağır nakliye sal kasa taşımacılığı, gabari dışı yük taşıma, lowbed araçlarla ağır nakliye hizmeti ve uzatmalı dorse taşımacılığında en iyi fiyatları Hiper Project’ten talep edebilirsiniz. Yükleriniz için fiyat talebinde bulunduğunuz zaman e-maille yükleme yeri, varış gümrüğü, varış yeri, adet, en x boy x yükseklik, tonaj, teknik çizim ve yükün fotoğrafları bizlere ileterek hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Belçika Ağır Nakliye Hizmetlerimiz
  • Belçika Ağır Nakliyesinde en iyi fiyatı sizlere sunarız.
  • Müşterilerimizin taleplerine uygun araç gönderimi
  • Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda lashing ve branda sağlarız
  • Şirketimizin çalışma zamanlarında konum bilgisi
Belçika Nakliye Foto Galeri

Belçika’ya ağır nakliye ve proje taşımacılığı hizmetini Hiper Project’ten almanız halinde şoförlerimiz yükleme anında görüntüler alarak, sizlere yükleme detaylarını fotoğraf ile operasyon bölümümüz iletir. Yüklemede alınan görüntüler aynı zamanda kanıt niteği taşımaktadır, teslimat anında ürünlerini aynı şekilde sağlam salim teslim edilir.

Belçika Ağır Nakliye Sıkça Sorulan Sorular
Belçika Ağır Nakliye Araçları Kaç Günde Varış Yerine Gider?

Türkiye’den yükleme yapan ihracat ağır nakliye (lowbed) araçları ortalama 8 gün ile 14 gün arasında Belçika’ya varış yapmaktadır. Araçların kapılardaki sıralar, mevsim şartlarına göre transit süreleri farklılık göstermektedir. Kullanılan taşıma modülüne göre de varış sürelerinde farklılıklar medyana gelmektedir.

Belçika Ağır Nakliyede KDV Varmı?

Türkiye’den ihracat veya transit taşınan yüklemeler KDV istisnasına tabiidir. Uluslararası taşımaların maliye tarafından kapsamı olan KDV muafiyeti uygulanmaktadır.

Araçlarda Bulunan Ekipmanlar Nedir?

Ağır nakliye araçlarında spanzet bulunur. Takoz, sabitleme ekipmanları, zincir gibi ürünler lashing hizmetine girmektedir. Lashing hizmetleri navluna ek olarak sunulmaktadır.

Hemen İletişim!

Hiper Project Belçika, Almanya, Hollanda, Fransa başta olmak üzere tüm Avrupa aynı zamanda Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine aktif olarak ağır nakliye, lowbed taşımaları, gabari yük sevkiyatları sunar. Yılların bizlere katmış olduğu lojistik deneyimleri müşterilerimize hizmet olarak aktarırız.

Aktif Kampanyalar

Hiper Project olarak; müşterilerimize ağır nakliye hizmetlerinde uygun fiyat seçenekleri sunarız. Aktif şekilde farklı modül ve seçeneklerle oluşturmuş olduğumuz hizmet kartelasından istediğini tercih edebilirsiniz. Bünyemizde karayolu, denizyolu ve havayolu proje taşımacılığı çözümleri sunmaktayız. Belçika ana hattımızdır, yıllar çalıştığımız Belçika ağır nakliye hizmetinde fiyatlarımız iddialıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Project
Hiper Project
Merhaba,
Size Proje Taşımacılığında nasıl yardımcı olabiliriz?