Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hiper Project’i Tanıyalım!

Hiper Lojistik A.Ş.’nin lojistik sektöründeki deneyimlerinden doğan Hiper Project uluslararası arenada günden güne ilerleyerek, global markalar arasında yer almayı hedeflemektedir. Müşteri odaklı çözümleri içerisinde ağır nakliye, proje taşımacılığı, gabari dışı yük taşımacılık gibi spesifik alanda uzman ekibiyle memnuniyete odaklanmaktadır. Sektörümüzde müşterilerimizin ağır nakliye ve proje ihtiyaçlarının artması sonucu kaliteli hizmet prensibi ile Hiper Project kuruldu. Müşterilerimizin devam eden talepleriyle ve destekleriyle her geçen gün ilerlemektedir.

Hiper Project Çözüm Ortağınız
  • Yükleme noktasından varış noktasına kadar tüm projelerinizde güvenilir hizmet sunar.
  • Bilgi akışını düzenli olarak müşterilerine zamanında sağlar.
  • Uluslararası acente ağıyla izin belgelerinin zamanında alınmasında öncülük eder.
  • FFL & CMR Sigortalı taşımacılık çözümlerinde öncüdür.
  • Müşteri desteği ile her zaman yanınızdadır.

Hiper Project müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmette her zaman öncü firmalardandır. Ağır nakliye ve proje taşımalarınızın en iyi çözüm ortağıdır.

Büyük Değer Taşır
Hiper Project Ekibine yüklerinizi güvenle emanet edin!
Misyonumuz

Uluslararası lojistik alanından uzman ekibimiz Hiper Project markasıyla kusursuz ağır nakliye ve proje taşımacılığını müşteri ve müşteri adaylarıyla buluşturmak.

Vizyonumuz

Global alanda Hiper Project’in sürekli iyileştirilen altyapı ve teknolojisi ile kusursuz ağır nakliye hizmetine ulaşarak, müşterinin memnuniyet düzeyini attırmak.

Whatsapp
Hiper Project
Hiper Project
Merhaba,
Size Proje Taşımacılığında nasıl yardımcı olabiliriz?