Hollanda Ağır Nakliye

Hollanda Ağır Nakliye

Hollanda Ağır Nakliye Firmaları

Hollanda’ya ağır nakliye ile tır sevk etmek istiyorsanız Hiper Project yanınızda. Profesyonel ağır nakliye ekibiyle Berlin’den Münih’e kadar Hollanda’nın tüm bölgelerine ağır nakliye çözümleri üretmekteyiz. Hiper Project olarak; Hiper Lojistik A.Ş. bünyesinde oluşturulan markadır. Lojistik sektöründeki deneyimimizi ağır nakliye (proje taşımacılığı) üzerinde uzman şekilde müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Hollanda ağır nakliye hizmetlerimizde sal kasa taşımacılığı, gabari dışı yük taşıma, lowbed araçlarla ağır nakliye hizmeti ve uzatmalı dorse taşımacılığında en iyi fiyatları firmamızdan alabilirsiniz. Talepte bulunduğunuz zaman e-maille yükleme yeri, varış gümrüğü, varış yeri, adet, en x boy x yükseklik, tonaj, teknik çizim ve yükün fotoğrafları gibi detayları vererek maliyetlerin oluşturulmasında gerekli bilgileri önceden sunarsanız daha hızlı fiyat alabilirsiniz.

Hollanda Ağır Nakliye Hizmetlerimiz
  • En iyi fiyat sunmak
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun araç sevki
  • Talep edilirse lashing ve branda temini
  • Çalışma saatlerinde konum bilgisi
Hollanda Nakliye Foto Galeri

Hollanda’ya ağır nakliye ve proje taşımacılığı hizmetini Hiper Project’ten almanız halinde şoförlerimiz yükleme anında görüntüler alarak, sizlere yükleme detaylarını fotoğraf ile operasyon bölümümüz iletir. Yüklemede alınan görüntüler aynı zamanda kanıt niteği taşımaktadır, teslimat anında ürünlerini aynı şekilde sağlam salim teslim edilir.

Hollanda Ağır Nakliye Sıkça Sorulan Sorular
Hollanda Ağır Nakliye Araçları Kaç Günde Varış Yerine Gider?

Türkiye’den yükleme yapan ihracat ağır nakliye (lowbed) araçları ortalama 8 gün ile 14 gün arasında Hollanda’ya varış yapmaktadır. Araçların kapılardaki sıralar, mevsim şartlarına göre transit süreleri farklılık göstermektedir. Kullanılan taşıma modülüne göre de varış sürelerinde farklılıklar medyana gelmektedir.

Hollanda Ağır Nakliyede KDV Varmı?

Türkiye’den ihracat veya transit taşınan yüklemeler KDV istisnasına tabiidir. Uluslararası taşımaların maliye tarafından kapsamı olan KDV muafiyeti uygulanmaktadır.

Araçlarda Bulunan Ekipmanlar Nedir?

Ağır nakliye araçlarında spanzet bulunur. Takoz, sabitleme ekipmanları, zincir gibi ürünler lashing hizmetine girmektedir. Lashing hizmetleri navluna ek olarak sunulmaktadır.

Hemen İletişim!

Hiper Project Hollanda, Belçika, Almanya, Fransa başta olmak üzere tüm Avrupa aynı zamanda Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine aktif olarak ağır nakliye, lowbed taşımaları, gabari yük sevkiyatları sunar. Yılların bizlere katmış olduğu lojistik deneyimleri müşterilerimize hizmet olarak aktarırız.

Aktif Kampanyalar

Hiper Project olarak; müşterilerimize ağır nakliye hizmetlerinde uygun fiyat seçenekleri sunarız. Aktif şekilde farklı modül ve seçeneklerle oluşturmuş olduğumuz hizmet kartelasından istediğini tercih edebilirsiniz. Bünyemizde karayolu, denizyolu ve havayolu proje taşımacılığı çözümleri sunmaktayız. Hollanda ana hattımızdır, yıllar çalıştığımız Hollanda ağır nakliye hizmetinde fiyatlarımız iddialıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Project
Hiper Project
Merhaba,
Size Proje Taşımacılığında nasıl yardımcı olabiliriz?